Super Premium Hrana za kućne ljubimce

Proizvedeno u Nemačkoj

Visokokvalitetni sastojci

HIGHENERGY

Vysoce výkonné krmivo pro naše nezastavitelné borce! Tento masitý recept zajišťuje nejvyšší úroveň zásobování energií. Aktivně podporuje látkovou výměnu – během tréningu, soutěže nebo práce.

  • S lahodným lososem
  • Speciální krmivo pro dospělé sportovní, chovné a pracovní psy
  • Hodí se i pro kojící a březí feny v případě, že si přejete větší granule
  • S L-karnitinem a taurinem na podporu srdeční činnosti
  • Cenné antioxidanty na podporu aktivního metabolismu tkání

Kompletní krmivo pro dospělé psy

  • Veličina pakovanja:
  • 15kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy
dried poultry protein; whole grain corn; poultry fat; rice; beet fibre; dried salmon; hydrolysed poultry protein; minerals; ground chicory root (natural source of inulin); dried meat from the New Zealand green-lipped mussel (Perna canaliculus);
HIGHENERGY Kompozicija
Doporučené množství na každý den. *Kojící fena: V případě potřeby může být krmivo podáváno v neomezeném množství (ad libitum).Nutriční potřeby feny jsou určeny podle počtu štěňat a míry tvoření jejího mléka. Březí fena: Vezměte prosím na vědomí, že požadavky na krmení v poslední třetině březosti závisí na velikosti plemene a počtu štěňat. Vzhledem k potencionálním obtížím při narození a možným poruchám v průběhu kojení, byste měli za každou cenu zabránit překrmování feny.

Prednosti proizvoda

Výkon

Výkon

Cenné antioxidanty mohou pomoci zabránit vlivu volných radikálů generovaných v důsledku fyzické aktivity. L-karnitin podporuje metabolismus tuků, čímž usnadňuje dostupnost energie pro tělo.
Vývoj kostry

Vývoj kostry

Vyvážený poměr vápníku a fosforu, vitamín C, stejně jako mangan a měd, které se snadno vstřebávají, podporují silnou strukturu kostí a zdravé klouby.
Zdravé srdce

Zdravé srdce

L-karnitin a taurin podporují kardiovaskulární funkce.