Super Premium Hrana za kućne ljubimce

Proizvedeno u Nemačkoj

Visokokvalitetni sastojci

FAMILYPLUS

Chutné krmivo pro feny a štěňata: tato speciální receptura pokrývá nejen zvláštní požadavky fen od posledního trimestru březosti až do konce kojení, ale dodává také štěňatům (buď stále ještě v děloze nebo již kojeným) všechny potřebné živiny. Později lze tyto výživné granulky změkčit v JOSERA štěněcím mléce nebo ve vodě - tím štěňátkům usnadníte přechod na pevnou stravu.

  • Obsahuje dostatek energie a bílkovin pro březí a kojící feny
  • S taurinem pro plodnost a cennými antioxidanty na podporu aktivní látkové výměny rozmnožovacích orgánů
  • Cenné mastné kyseliny z lososa podporují vývoj mozku u štěňat
  • Granule vhodné k vlhčení při převádění štěňat na suché krmivo

Kompletní krmivo pro feny a štěňata

  • Veličina pakovanja:
  • 15kg
Kompletní krmivo pro feny a štěňata
dried poultry protein; rice; poultry fat; whole grain corn; dried salmon; maize protein; beet fibre; hydrolysed poultry protein; plant fibre; carob meal; minerals; ground chicory root (natural source of inulin);
FAMILYPLUS Kompozicija
**Kojící fena: V případě potřeby může být krmivo podáváno v neomezeném množství (ad libitum).Nutriční potřeby feny jsou určeny podle počtu štěňat a míry tvoření jejího mléka. Březí fena: Vezměte prosím na vědomí, že požadavky na krmení v poslední třetině březosti závisí na velikosti plemene a počtu štěňat. Vzhledem k potencionálním obtížím při narození a možným poruchám v průběhu kojení, byste měli za každou cenu zabránit překrmování feny

Prednosti proizvoda

Reprodukce

Reprodukce

Optimalizováno pro feny během březosti a laktace díky přítomnosti L-karnitinu a vyššímu obsahu energie. Cenné živiny podporují vývin štěňat v matčině děloze, nebo během kojení.
Optimální vývoj

Optimální vývoj

Cenné mastné kyseliny z lososa podporují vývoj mozku. L-karnitin a vysoce kvalitní bílkoviny podporují silné svaly s nízkým obsahem tuku. Taurin a L-karnitin jsou důležité živiny pro srdce.
granule k namáčení

granule k namáčení

Granule jsou obzvláště malé a mohou být namočeny ve vodě pro lepší přechod psa na tuhou stravu.